| ruxiionita a întrebat:

Dati-mi si mie niste link-uri cu tabere la mare.

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Nu mai bine le cauti. sincer cauti exact asa cum iti plac, in limita bugetului tau.Succes!

| ruxiionita explică (pentru daassh):

Am cautat si m-am enervat ca, gaseam numai vile de inchiriat nu si tabara

| daassh a răspuns (pentru ruxiionita):

Atunci cred ca nu exista, daca aicautat si nu ai gasit, la fel si noi tot acolo cautam, daca tu nu ai gasit, nici noi nu o sa gasim.Succes!

| ruxiionita explică (pentru daassh):

De unde sti poate o sa aveti mai mult noroc

| daassh a răspuns (pentru ruxiionita):

Da, ai dreptate, dar daca tu te-ai uitat peste tot unde as putea gasi, de exemplu o profesoara pe care o cunosc eu organizeaza astfel de tabara, dar nu pune asemenea anunt pe net, ia copii din zona(oras, sau orase apropiate, etc). Succes!