| ady123 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee cum sa ma razbun pe fratimiu care in fiecare zi imi face cate ceva(prea multe) cine zice cele mai tari idei si amuzante are FUNDA!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa misto de el, fa lucruri care le detesta in zona lui, tachineazal. fa lucruri mici si foaaarte enervante. o sa se adune si o sa vezi efectul. tortureaza-l psihologic. fa-i farse. pune-i manele. uite-te pe acasa cand stati la tv si ascunde telecomanda. scrie statusuri idioate cand isi lasa facebook deschis. daca are prietena spune-i lucruri despre obiceiurile lui stupide, de care sti ca ii e rusine. pune cuburi de gheata in perna seara. fa-ti un id fals e fata si invita-l la o cafea. desigur ca acolo nu va fi nimeni. etc

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Santajeza-l cu ceva personalhappy

| nevermind3322 a răspuns:

Afla daca are vreo dragoste secreta, si santajeaza-l cu asta.

| marinela_8529 a răspuns:

Încearcă să descoperi ceia ce nu-i place ca cineva să-i facă ca să poți să-i faci, distrugei lucrurile la care ține enorm de mult, caută-i punctu slab și atacă-lwinking o să se învețe.

| FlaviFlv a răspuns:

Ouă crude în papuci, făină în uscătorul de păr, cremă de papuci pe clanță, să-i tai din păr în timp ce doarme sau să-i coși maieul de chiloți sau ce poartă ca dimineața să aibă probleme laughing poți să-l suni de pe vreun număr să te dai drept profesor să-i spui că are probleme la școală, prostii de-asteahee hee

| GoreaNicu a răspuns:

1.Daca are vreo prietena recenta spune-i ca are deja o alta prietene si doa o foloseste sau distrugei relatia cu ea!
2.Fa ca sa aiba niste probleme care sa dea daune ft mare
3.Fa ceva ce siar dori sa nu i se intimple niciodata!
Funda?

| IulianaD a răspuns:

Plateste`i cu aceeasi moneda!