| blackcat99 a întrebat:

laughing stiu ca par nebuna, dar vreau sa imi dati niste sfaturi despre cum sa ma razbun pe o crv care se da la iubitul meu. cele mai tari idei au funda. mersi kiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mwuhaha! si eu vreau sa fac asta cu una! cel mai bine e sa o paruiesti(glumesc)! sau sa faci un id si sa te dai drept ea(ii injuri pe toti si le zici toate c**caturile posibile).sau poti sa o jignesti in toate modurile posibile, asta chiar cred ca ar durea-o