| robert63088 a întrebat:

Dati-mi si mie setarile pentru motorola ex115 webnwalk urgent!

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

La Cosmote şi Frog activezi serviciul Web n Walk trimiţând sms gol la 9691.
Iar pentru setarea mobilului trimiţi sms la 969 cu conţinutul "SETARI".

| robert63088 explică (pentru Dannyjj):

Pai nu este telefonul compatibi

| Dannyjj a răspuns (pentru robert63088):

Aici setările manuale pentru Web'n'Walk http://cosmoteromania.custhelp.com/......web'n'walk

Dacă telefonul nu este compatibil, atunci nu ai ce-i face, se poate ca telefonul să nu suporte acest serviciu.