| Clodmod a întrebat:

Dati-mi si mie statusuri haioase, dar urgent va roog straight face.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

-Lungimea fustei e direct proportionala cu sansele de a te intoarce astazi acasa!
-O fata si-a pus pe Desktop imaginea prietenului ei si dupa 30 minute s-a certat cu monitorul.
-Pestele care lupta impotriva curentului,moare electrocutat.
-evitati excesul de : teme,scoala si`nvatat
-Angajez CLOWN. Rog seriozitate!
- Daca intr-o zi gasesti femeia cu altu si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
-Tanara, draguta, bruneta, fara obligatii, 1.73, 55kg,plina de viata,exotica,misterioasa,amatoare de senzatii tari, nu vreau ninic, numa' ma laud.
- Nu lua niciodata un somnifer si un laxativ in aceeasi seara.
-Oricat de mica ne e leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne platesc ei!
- Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc.
-Ma joc cu o grenada, psst, mi-a cazut cuiul pe jos.
-Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva.
- Mi-am luat oglindă sa imi vad avataru'.
-Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina.
- Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi.
- Ai Bani!? Hai la bere.N-ai bani!? Du-te vere!
-O gãinã avea 2 picioare in special stângu`.
-In caz de al III-lea razboi mondial femeile ar primi pusti, iar barbatii pustoaice!
-Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni.
-La multi ani celor cu nume de buruieni.
- Dumnezeu a facut cerul,pamantul,apele,te-a facut pe tine,cu totii facem greseli.
-Imi vine sa-ti sparg dintii, dar de ce sa te fac sa arati mai bine?
-Mare e gradina ta doamne, si mereu isi muta gardul.
-Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni.
-Valeu, valeu, valeleu, mi-am scapat basca-n veceu.
-Fetele imi bat in geam, nu aud, am termopan.
-In afara de ceva mai ai de zis si altceva?

3 răspunsuri:
| JustMe47 a răspuns:

Ce am cu tine? e simplu te detest, uite cum sare sangele pe posterul cu 3sud-est.

| JustMe47 a răspuns:

D-asta s-a inventat google...

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Www.statusuri.ro

Alegi categoria si *pam pam*! sute de statusuri.