| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri haioase va rog. Urgent si fundita.

Răspuns Câştigător
| adee_6203 a răspuns:

► " Acuma m-am trezit! Pa, ma culc "

► " Pentru toate fetele care vor sa-mi stie contul` din banca...le trebuie codu` pin "

► " Vopsesc lampile de la T.V poate o sa vad color! "

► " Smile! Life's good! "

► " Pentru unii bunul simt dauneaza grav sanatatii, motiv pentru care refuza sa aiba asa ceva "

► " Astazi am aflat ce e Iubirea :X MAINE afli tu ce-i despartirea "

► " Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii celor din jurul tau! "

► " Dovada vie ca sex-ul slabeste! "

► " Sanatate si virtute... hai noroc s`avem ce ***! "

► " In 18oo Dracula sugea sangele virginelor in 2oo7 a murit de foame! "

► " M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce! "

► " Stiu ca nu stiu nimic... deci stiu ceva! "

► " Draga esti de milioane...i-a 50.000 si du-te... "

► " M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la lucru, dar cand am vazut joi ca vine vineri m-am gandit ca ce sa caut eu sambata la lucru cand duminica e zi libera?! "

► " Du-te tare vino lent si mai zici ca n-am talent!? "

► " Alti numara cate stele is, da eu cate nu-s "

► " De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori! "

► " Ghinionul vostru, bulanul nostru "

► " Viata-i plina de *** si eu sunt plin de viata! "

► " Toata viata am iubit femeia in slip... "

► " La o zgura de aer! "

► " Notre poule dans votre cour "

► " Caut cu lumanarea gasesc aproape orice! "

► " La munca, in chiloti?! "

► " N-am nici o problema cu alcoolul?! beau, ma imbat, cad pe jos nici-o problema! "

► " Ne racorim cu o Cola? dupa sex "

► " Daca ai puta mai bine l-ai cauta pe Gutza "

► " Dus peste 7 mari, 7 tari, 7 ape, 7 continente, 7 munti, 7 dealuri, 7 campii, 7 movile, 7 crevase, 7 lacuri, 7 izvoare, 7 pajisti, 7 orase, 7 cartiere, 7 blocuri, unde nici buzz-urile nu ajung... "

► " Daca femeia ar fi buna la ceva, si Dumnezeu ar avea una... "

► " Cine vrea plictiseala? o da u pe gratis! "

► " Mama prostilor e mereu gravida! "

► " I`m the best so *** the rest! "

► " Si marmota invelea marijuana in lenjerie intima sa poata trece granita "

► " Ce faci dom’ne? Uite bine, absoult nimic! "

► " Merg pe gard, ma tin de drum, dau cu caini in bolovani, sa ma apr de dusmani "

► " When I go la brat cu tine Ma simt very magulit Caci are looking toti la mine Oh, I`m so, so fericit. "

► " I can`t to sleep azi`noapte Si-am stat sa learn ceva From cartea de engleza Sa`ti tell iubirea mea "

► " You are totul pentru mine And i want sa ne iubim Dar it`s difficult vezi bine Caci we nu ne potrivim. "

► " Te-ai gasit sa ma`ntelegi! Vad ca dear te iubesc Understand i love you draga Cum naiba sa-ti mai vorbesc? "

► " Ah, ar fi atat de bine But you see nu`i chiar asa Caci eu speak what i can spune, Dar mai zi si tu ceva "

► " CMF = cand ma ***! "

► " NPC = nu port chiloti! "

► " LOL = la o laba! "

► " *** = plecat la magazin! "

► " FMM = frate mersi mult! "

► " STF = sa-ti traiasca familia! "

► " Drujba Ileana : Taie lemne, bate cuie, ****`n cur si da si **** laughing rolling on the floor "

► " Aaaaaam p********la maaaaaareeeeee "

► " Daca as avea SuperGlue as lipi ID`ul tau cu al meu sa fim impreuna si pe net! happy "

► " Tanar, chipes, cu bani multi, masina scumpa caut status... "

► " Viata e atat de oribila de cand te cunosc"

► " La voi inspiratia e ca ciclul vine o data pe luna! "

► " ATENTIE daunez grav sanatatii! "

► " Sunt 2 tipuri de oameni: Eu si cei cei care vor sa ajunga la fel ca mine! "

► " Femeia ta sta langa tine din lipsa de imaginatie! "

► " Angajez personal in domeniul Felatii cu Publicul, rog seriozitate "

► " Femeia e o comoara de aia trebuie ingropata! "

► " O oaie doua oi trei oi uite si magarul! "

► " Hai Hai sa Hai sa ne Hai sa ne f Hai sa ne fu Hai sa ne furam timp pentru o cafea "

► " Ceea ce se afla in stanga acestui status se numeste barbatul ideal "

► " Am un cap perfect patrat! "

► " Am zdrobit un soricel, seara pe perete si din burta de la el am mancat spaghete "

► " Bei un ou cu sefu` garii? "

► " O sa mori bah puta ascultandu`l pe gutza"

► " Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina Mai plimbate`te! Imi porti ghinion! "

► " ti-ai facut operatie estetica cumva? Caci am vazut azi la fereastra un cap de castravete in loc de cartof cum eram obisnuita "

► " Cine ma? Eu? Eu sunt frate Toparceanu nu a fost Nici Creanga, nici Eminescu nici restul turmei! "

► " N-o mesteci? Nu pe dracu "

► " Din motivul lipsei de bani si pentru ca Veronica ii facea fite, Eminescu intra intr-o perioada pe care mi`e rusine s`o spun "

► " Vroiam doar sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pentru mine, daca am fi pe un vapor care se scufunda si cu o sg. vesta de salvare... mi-ar fi f dor de tine! "

► " Foaie verde busuioc, iti dau ****... vrei non-stop! "

► " Pot sa iti iau ceva de baut sau iti dau banii? "

► " Arati asa de bine, incat era sa fac infarct! "

► " Scuza`ma... am observat ca nu m`ai observat! "

► " Sunt perfect sanatos mi-au spus vocile! "

► " I will see you again but not yet. Not yet! "

funda te rog :X

1 răspuns: