| MrWrestleMania a întrebat:

Dati-mi si mie traducerile acestor cuvinte in mai mult de 6 limbi : sutien, dres, ciorap, pantalon, soseta, camasa, tricou, sani, chiloti. Cine le spune (scrie aici) pe toate in cele mai multe limbi primeste funda. FUNDA! Haideti va rog scrieti!

Răspuns Câştigător
| aia a răspuns:

Engleza:brassiere tights stockings trouser socks shirt T-shirt breasts pants
franceza: soutien-gorge, maquillage, bas, pantalons, chaussettes, chemise, chemise, les seins, sous-vêtements
italiana:reggiseno, trucco, calze, pantaloni, calze, maglietta, camicia, i seni, la biancheria intima
spaniola:bra, maquillaje, medias, pantalones, calcetines, camisa, camiseta, los senos, la ropa interior
turca:sutyen, makyaj, çorap, pantolon, çorap, gömlek, gömlek, meme, iç çamaşırı
latina:fascia, rutrum, tibialia, bracæ, socks, adipiscing, elit, pectora INTERULUS
estona:bra, meik, sukad, püksid, sokid, särk, särk, rinnad, aluspesu
ciudata intrebarethinkinghee hee

3 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Uite aici: http://lmgtfy.com/? cu=Google+translate

Baftă!

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Sutien-bra, sytjena, حمالة صدر, બ્રા, কাঁচুলি, biustonosz, lifçik
dres - makiyaj, Makillaje, maquillatge, แต่งหน้า, макияж, trang điểm
ciorap- còn hàng, 长袜, varude soetamine, medyas, чарапа

| TheQuestioner a răspuns:

S-a inventat google translate.