| MrWrestleMania a întrebat:

Cat de bun esti si rapid: In cate limbi stiti aceste cuvinte : sutien, dres, ciorap, pantalon, soseta, camasa, tricou, sani, chiloti. Cine le spune (scrie aici) pe toate in cele mai multe limbi primeste funda big grin FUNDA!

12 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Engleza:
bra, makeup, stockings, pants, socks, shirt, shirt, breasts, underwear

Franceza:
soutien-gorge, maquillage, bas, pantalons, chaussettes, chemise, chemise, les seins, sous-vêtements

Turca:
sutyen, makyaj, çorap, pantolon, çorap, gömlek, gömlek, meme, iç çamaşırı

Rusa:
бюстгальтер, макияж, чулки, трусы, носки, рубашку, рубашка, грудь, белье

Hindi:
ब्रा, मेकअप, स्टॉकिंग्स, पैंट, मोजे, शर्ट, शर्ट, स्तनों, अंडरवियर

Maghiara:
melltartó, smink, harisnya, nadrág, zokni, póló, ing, melodie, fehérnemű

Latina:
fascia, rutrum, tibialia, bracæ, socks, adipiscing, elit, pectora INTERULUS

Italiana:

reggiseno, trucco, calze, pantaloni, calze, maglietta, camicia, i seni, la biancheria intima

Ebraica:
, איפור חזייה, גרביים, מכנסיים, גרביים, חולצה, חולצה, שדיים, תחתונים

Bulgara:
сутиен, грим, чорапи, панталони, чорапи, риза, тениска, гърдите, бельо

Araba:
حمالة الصدر، والتركيب، وجوارب، والسراويل والجوارب والقمصان، قميص ، الثديين، والملابس الداخلية

Germana:
BH, Make-up, Unterwäsche Strümpfe, Hosen, Socken, Hemd, Shirt, Brüste,

Greaca:
σουτιέν, μaκιγιάζ, κάλτσες, εσώρουχa, κάλτσες, πουκάμισο, πουκάμισο, το στήθος, εσώρουχa

Ceha:
podprsenka, make-up, punčocHi, kalhoty, ponožky, košile, košile, prsa, spodní prádlo

Chineza (simplificata):
胸罩,化妆品,丝袜,裤子,袜子,衬衫,衬衫,乳房,内衣

Japoneza:
ブラジャー、化粧品、ストッキング、ズボン、靴下、シャツ、ワイシャツ、胸、下着

Spaniola:
bra, maquillaje, medias, pantalones, calcetines, camisa, camiseta, los senos, la ropa interior

Basca:
BRA, makillajea, galtzerdiak, prakak, galtzerdiak, kamiseta, alkandora, bularrak, barruko arropa

Macedoneza:
градник, шминка, чорапи, панталони, чорапи, кошула, маица, гради, долна облека

| NuDauFunda a răspuns (pentru youmail):

Mama, saracu' gogu' translate, ma mir cum de nu s-a blocat

| youmail a răspuns (pentru NuDauFunda):

Simplu am apasat cu grija pe 'botoane'winking

In engleza si Rusa am stiut sa le traduc singur, caci ambele le vorbesc fluent happy

| NuDauFunda a răspuns (pentru youmail):

Stii rusa? esti basarabean?

| youmail a răspuns (pentru NuDauFunda):

Nu, sunt Roman, dar care este sa zicem. mai calator prin lume, imi place sa vad locuri noi si sa cunosc oamnei noi.
Astfel am invatat Engleza si Rusa fluent, iar la nivel conversatonal Franceza, germana si Turca

| youmail a răspuns (pentru NuDauFunda):

Tu de unde esti?
Esti fata sau biaiat?

| NuDauFunda a răspuns (pentru youmail):

Roman si eu, de pe plaiurile mioritice; ale dracu', ce ghinion ca m-am nascut aici; mascul si eu

| youmail a răspuns (pentru NuDauFunda):

Eu de fel sunt din Bucuresti, din pacate Romania este locuita, intr-o buna zi poate o mutam cu adevarat in UE, asta daca cumva o scapam de 'unii' semeni ce nu ne seamana.
Sper ca nu voi fi considerat rasist daca urasc idiotii, stupizii, tampitii si prostii care ies in fata si deschid gura fara a avea ceva de spus.

| NuDauFunda a răspuns (pentru youmail):

Rasist esti daca ai boala pe tigani; ca mine; daca ai boala pe aia mentionati de tine inseamna doar ca esti sanatos la cap

| youmail a răspuns (pentru NuDauFunda):

happy Da, tare doar ca de cele mai multe ori coincid cele 2 tipuri de gandire (al meu cu al tau) asupra celor din jurwinking
Sa speram ca totul va fi bine si in Romania intr-o zi.
Eu am fost plecat cam in toata Europa, dar tara mai simpatica ca a noastra nu am gasit... desi Republica Moldova se apropie. dar acolo oamenii sunt putin prea reci.

| NuDauFunda a răspuns (pentru youmail):

Ma faci invidios laughing eu n-am fost decat in 2 tari; cand spui 'simpatica' te referi la 'plina de tot felul de specimene' presupun, nu?

| youmail a răspuns (pentru NuDauFunda):

Da, exact.
Oricum aia din Moldova mai au bautul si batutul sotiilor ca sport national, asa ca oarecum ne intrec. happy

Pentru a calatori nu ai nevoie neaparat de multi bani ci doar de vointa si de re-organizare a timpului si resurselor de care dispui.

Spre exemplu cu 300 ron poti avea un weekend excelent in Moldova,
sau cu 200 ron unu in Bulgaria,
cu 400 RON unu in Ukraina

Întrebări recente