| BiancaPitic a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste idei de combinatii de culori pentru bratari. Vreau sa fac bratarile prieteniei si vreau combinatii.

5 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Negru,alb,rosu se vede foarte frumos
verde, mov, portocaliu
sau daca nu ti place intreaba ti prietenele ce culori prefera si faci in culorile acelea

| secretsisecret a răspuns:

Portocaliu,violet,roz
albastru, verde,negru
galben,portocaliu, verde, rosu
alb si galben...
te rog sper sa fie bune pentru ca am nev macar de o fundita ca nu am nici una crying

| Gabytzu97 a răspuns:

1. verde; rosu; alb
2. roz; verde; galben
3. albastru; negru; verge

| Puffy1721 a răspuns:

Mov,roz,rosu...negru si galben...dar ma poti invata si pe mine cum se fac acele bratari? plslove struck

| lupuana200 a răspuns:

Rosu si verde mai inchis
mov si galben
alb si negru
rosu galben si albastru
roz si albastru
negru si rosu
sper sa ati placa combinatiilekiss