| albina a întrebat:

am o mica afacere cu bratarile prieteniei si nu mai stiu ce culori sa combin. help pls.
Multumesc.
Desigur funda la cele mai multe idei de combinatii si vot la toata lumea.
Puteti sa imi dati si site-uri cu bratari, modele etc.

Răspuns Câştigător
| MyFirstLove a răspuns:

Hei. Ce fain ca sti sa faci, incearca combinatiile:
Negru-albastru
Negru-verde [mi-o facut o prietena arata love struck]
Mov-albastru
Rosu-galben-verde
Roz-verde love struck
Violet-rosu
Albastru-verde happy
Nu mai stiu acum' da iti mai scriu.
Si o colega de-a mea face si ne-o facut la toata clasa happy ma bucur pentru tine love struck iti doresc sa faci cat mai mult! :* Sper ca te-am putut ajuta.

2 răspunsuri:
| adriana_3018 a răspuns:

Incerca rainbow... daca nu cumva ai inercat.sau culori tari tipatoare dar culori calde. ceva de fluorescent ceva de genul.si modele inspira-te in natura. uita-te bine in jur si fa-ti asa un joc in mintea ta.si o sa vezi ce iti iasa.

| Oanusca a răspuns:

Modele:sarpe, zig-zag, litere, in v(w). Le poti vedea de pe you tube(bratara prieteniei).