| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste combinatii de culori(cel putin 3)pentru bratarile prieteniei!
P. S:Funda!happy

2 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Negru,alb,albastru.
negru,alb,rosu.
albastru,galben,rosu. raised eyebrows
verde,portocaliu,galben.
negru alb violet
albastru (de toate noantele)
varde,violet,roz
cafea cu lapte (bej), negru si maro
turcuoaz, verde si negru.

| raisa1993maria a răspuns:

Am facut eu o bratara superlove struck imi plac culorile la nebunie. mai excat am facut asa: verde deschis 5 noduri la rand, apoi un rand de roz, un rand de alb si apoi inca unul de roz, deci albul e in mijloc intre cele 2 noduri de culoarea roz, si restul bratarii e verde, se vede super: e cam asa: verde verde vrede verde roz alb roz verde vverde verde roz alb roz si tot asa