| Ho1 a întrebat:

Dati-mi site de facut blog in afara de blogger sau wordpress!
SI SA FIE IN ROMANA, CI NU IN ENGLEZA!

7 răspunsuri:
| Ho1 explică (pentru Brotacelul):

Acest site contine spam, piraterie, fii atent!

| Ho1 explică:

Ok! a mers cu blogger

| duuh a răspuns:

Care-i problema cu blogger si wordpress?

| carhartt a răspuns:

Http://www.blogratuit.ro/
Este foarte usor sa creezi un blog pe acest site. Nici nu ai nevoie de instructiuni pentru ca totul este foarte simplu.
Succes!

| Ho1 explică (pentru carhartt):

Oh mersi, deja m-am inregistrat acolo si sincer sa-ti spun e cel mai "prost " site din lume... nimic nu-ti arata, parca degeaba m-am inregistrat...off!

| carhartt a răspuns (pentru Ho1):

Nu e vina mea ca tu nu te pricepi. Daca nici pe un creator de bloguri gratuit nu esti in stare sa faci un blog...