| MCRgurl a întrebat:

Dati-mi site-uri pentru cand ma plictisesc cu bancuri cu activitati de toate.si voi puteti spune niste glume

Răspuns Câştigător
| Somberヅ a răspuns:

Uite aici http://www.bancuri.net/glume/...Funda?:>

8 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Ceva anti-plictiseala e si omegle.com, intrii in discutie cu straini.

| MCRgurl explică (pentru CrazyTeenager):

Omegle e o prostie toti imi zic asl

| xKathrinexD a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Vorbim cu necunoscutii! minunata idee! dada! perfectaa! in ghilimelee

| CrazyTeenager a răspuns (pentru xKathrinexD):

Da, iti place sa ramai izolata, sau sa cunosti lume noua?

| xKathrinexD a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Scumpa, imi place sa cunosc lume noua! dar tu ce zici daca ar vorbi copii de 7-8 ani pe net cu traficanti! Nu raman izolata! Am prieteni si cunosc lumea fata in fata, deci scuze!

| CrazyTeenager a răspuns (pentru xKathrinexD):

Nu zis nimeni ca nu poti in continuare sa iti faci cunostinte fata in fata, se subintelege ca ar trebui sa ai o viata sociala dezvoltata, si prin intermediul acelui site sa ti-o extinzi, asta era ideea, draguta.

| MCRgurl explică (pentru CrazyTeenager):

Auzi,eu zic sa inchei discutia pentru ca omegle nu e un site bun.nu se stie pe cine gasesti pe acolo.si plus de asta toti vor sa stie locatia varsta si sexul, lucruri care nu trebuiesc date pe net la straini sa stii.si nu faci nimic daca nu le raspunzi pentru ca ei ies daca nu raspunzi.omegle e un ****.

| CrazyTeenager a răspuns (pentru MCRgurl):

Omegle nu e singurul site de acest gen, mai e si chat roullete, da' pe ambele sunt perversi si disperati de viata care isi arata penisul la web, dar pe langa asta poti cunoaste si persoane normale, vad ca si tu si tipa de mai sus sunteti ingrijorati de necunoscuti, iar acele date, nu te obliga nimeni sa le dai pe cele reale happy. Ideea era ca daca doresti sa socializezi, pe acel site vei gasi noi cunostinte, nu conteaza de ce fel, daca sunt bune sau rele, este un site anti-plictiseala, nu mai vorbim daca il pun si pe web. Riscurile ti le asumi, daca vrei sa te distrezi.

Întrebări recente