| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi top 10 bancuri seci ca :
-de ce are veverita coada in spate, ca este in fata! sau
-stiti bancul cu masina rosie? - Nici eu dar imi place culoarea! laughing
Dau funda la cele mai seci! happy

7 răspunsuri:
| crystyn3lmp3 a răspuns:

1. - Am auzit voci!
- Calmeaza-te, sunt vocile noastre, cand dialogam, ele sa aud!
2. - V-am povestot vreodata despre mine?
- Minele sunt niste gauri din care ies minerii!
3. -Alo, greseala?
-Nu!
4.-De ce nu poarta babele sutien?
-?
-Ca sa le stea pielea intansa pe fata.
5. -intreaba-ma daca sunt camila?
-? Esti camila?
-Nu!
6. -Nu va suparati, caut strada Libertatii!
-Nu ma supar! Cautoti-o!
7. 2 baloane in desert.
-Mai poti?
-Mai... POC!
8. 2 oi stau in copac sa croseteaza apa minerala. Vine trenul sa le calca. Morala: nu fumati in lift
9. 2 pasari pe o creanga. Una ii sopteste "te imping"
si a impins-o
10.2 pereti varbesc:
-Ne intalnim la colt!

| sLowSpawN a răspuns:

Doi politisti la sectiebig grinece iti culci copilul pe mobila?
La care ala raspundetongueentru ca aseara a cazut din pat si nu l-am auzit.
big grin

| JustInCase_1628 a răspuns:

1. Era odata un cal. Si el nu stia!
2.Intra o musca in urechea unui cal...cand sa iasa, nu mai era calul
3.Erau doi vulturi pe o craca. Unul era plesuv si celalalt era sa cada.
4.Doua vaci pe o pasune. Una era maro, cealalta era mai incolo.
5.Doua rosii pe calea ferata. Una zice: vine trenul! Cealalta: Ete fleosc!
6.-Sti bancul cu masinuta roz?
-nu.
-nici eu dar, imi place culoarea.
7.Doua clatite mergeau prin desertul Sahara. Deodata una pica si ii sare gemu'.
8.Intr-o zi mergeau pe strada doua mingi de ping-pong.La un momentdat una zice...: Ai grija, ca urmeaza niste trepte te te te te te te...
9. Unde gasesti un caine fara picioare? Unde l-ai lasat.
10.I:Stiti de ce au elefantii ochii rosii?
R:sa se poata ascunde in cires
I2:ati vazut vreodata un elefant in cires?
R2:nu! no vezi ce bine s'o ascuns?laughing

| 123abcd a răspuns:

1. Ion avea un cal, da pe cal nu-l interesa.

2. 2 pasari stau pe o creanga. La un moment dat zice una catre celalalta :
-Vezi ca te imping, si-a impins-o.

3.Sti cum se uita o rata in beci?
R: Pui rata in beci si o uiti acolo.

4.Un snur se uita in oglinda si zambea pe sub mustati:
- Mamaaa, ce siret sunt!

5. Mihai Viteazu mergea pe cal si dintr-o data cade. De ce?
-S-a terminat calul!

6. Bula era pe moarte, iar moartea i-a zis:
-Da-te jos de pe mine!

7.Un tip cade de la etajul 7. Dupa vreo 5 minute îi cade si parul: vjjjupp!
Folosise o lotiune care întîrzia caderea parului!

8.- Ce zice tarzan cand vede o mie de elefanti venind spre el?
- Ia ute frate, o mie de elefanti venind spre mine!

9.El si cu ea stau pe marginea prapastiei. Ei i se facu cald. El ii facu vant.

10.Un om mergea linistit prin desert cand deodata ia o palma. Se uita in dreapta, in stanga, in spate, nimeni. Se uita in sus: senin.
Mai merge si iarasi ia o palma. Se uita in dreapta, in stanga, in spate, nimeni. Se uita in sus: senin.
Merge mai departe: la fel, iarasi ia o palma. Se uita in dreapta, in stanga, in spate, nimeni. Se uita in sus: senin.
Si asa a luat trei palme din senin.

Bonus. Cum se sinucide un melc?
Se uita in priza.

| pasta a răspuns:

-Am auzit ca ti-ai luat masina.
-Da
-Si ce culoare?
-Stii cum apune soarele? apoi fix asa numa ca-i verde.XD

-Stii bancul cu iepurele in sauna?
-Nu
-Nici eu nu-l stiu))

| crhh a răspuns:

Doi politisti numarau o bila sau un cal a plecat...si nu s-a mai intors!

| Skump1k4 a răspuns:

Doi copii erau intr-un copac dar bicicleta nu era. laughing