| Ser9iu a întrebat:

Dati-mi un link direct de unde sa descarc pentru fifa 2007 pachul care face ca, comentatorul sa vorbeasca romana! pls

10 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Off pentru puffullettz : Fifa 10 e cel mai nereusit fifa de pana acumwinking Cade la nivelul Pes-ului

| ceco a răspuns:

Incearca pe www.fifaromania.net acolo gasesti patch-uri pentru orice tip de fifa...desi nu cred ca exista cu comentariu in limba romana

| ForteGames a răspuns:

Joaca si tu fifa 2010 nu 2007 laughing tonguetonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu fram ca si eu caut tot asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai gasit
ca vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ilnke

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu de unde