| nutzu' a întrebat:

Dati-mi va rog frumos niste pronosticuri pentru. meciul CFR Copenhaga Cel mai bun pronostic va lua fundita (poti sa dai invingatoarea, scor corect, handicap, pauza final etc.)

Răspuns Câştigător
| VladRO a răspuns:

CFR va castiga big grin sper sa fiu la fel de norocos ca si la intrebarea ta cu sevilla laughing

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Bate CFR, pauza 1-0, final de meci 3-1.

| fzcsm a răspuns:

2-1 pentru cfr

| nutzu' explică:

Fiti atenti...multi dintre voi cred ca daca sunt primi si o sa zica cine castiga... o sa ia si fundita.NU ESTE ASA.
Cel mai complicat pronostic va lua fundita... daca sunt doua cu sanse la fel de mari primul va lua fundita... iar in cazul in care nu este nici unul mai cine stie ce va lua fundita primul raspuns bun...indiferent de cota pariului.

| VladRO a răspuns:

Yes yes yes laughing mersi pentru fundita

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Cfr si-o ia va spun sigur... Pot primi funsita pentru ca sunt primul care a raspuns plz...