| nutzu' a întrebat:

Dati-mi va rog frumos niste pronosticuri pentru. meciul Sevilla Urziceni.

Cel mai bun pronostic va lua fundita (poti sa dai invingatoarea, scor corect, handicap, pauza final etc.)

Răspuns Câştigător
| VladRO a răspuns:

Invingatoarea Sevilla, binenteles, sa imi dai fundita dupa sfarsitul meciului daca am raspuns corect happy

5 răspunsuri:
| MihaiA a răspuns:

Peste 2. 5 @ 1. 66 la bet365.
Sevilla vine dupa o victorie cu 4-1 in fata celor de la Zaragoza.
Unirea in schimb nu cred ca poate face fata, mai ales ca se joaca pe Ramón Sánchez Pizjuán. Acasa, in ultimele 4 meciuri ( chiar daca 3 au fost amicale, cei din Sevilla au fost neinfranti ).
Unirea inca nu s-a acomodat, si nu arata a campioana, in afara de victoria cu 4-1 in fata celor de la Otelu in data de 28. 08, au castigat numai cu 1-0 meciurile.
Cea mai buna cota si probabil destul de sigura ( in proportie de 80 % ) ar fi over 2. 5, pentru ca la 1 solist Sevilla are 1. 2 cota

| I.Love.Football a răspuns:

Invingatoare : Sevilla -> 1-0 pauza, 3-0 final sau 1-1 pauza, 3-1 final

| lifeForJesus a răspuns:

1-1 scor final

| nutzu' explică:

Vladutz a luat fundita pentru. ca a avut pariul corect...chiar daca a fost cu cota mica... daca iesea oricare din celelalte pronosticuri cel mai dificil pariu lua fundita.

| Daddy_9411 a răspuns:

3 - 1 sevilia