| Tiftilov_Vlad_1987 a întrebat:

Dati-mi va rog un site pentru a descarca Prototype pentru Windows XP, dar va rog ca sa mearga.

Răspuns Câştigător
| courseofdragon a răspuns:

Incearca sa il cauti pe youtube, poti scrie download prototype... si o sa iti dea diferite videoclipuri cu jocul... care or sa mearga pentru ca sunt deja incercate de cei care le uploadeaza happy

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Filelistul, roaga pe cineva sa iti dea o invitatie sau sa iti lase datele contului pentru a descarca ce vrei, preferabil sa fie o ruda pentru ca necunoscutii sau amicii tai daca nu ai baza in ei nu te ajuta.