| gennosuke99 a întrebat:

am luat prototype de pe net acum ceva timp, dar nu imi merge. Folosesc Windows 7 professional pe x32 biti... ce sa fac ca sa mearga? dar fara sa schimb windowsu. dati-mi macar un site care merge jocu...

Răspuns Câştigător
| claudiuhiei a răspuns:

Salut.prototype cere cerinte mai maricele pe windows 7 decat pe xp
s-ar putea ca tu sa nu ai procesorul destul de puternic sau placa video destul de buna.intra pe siteul asta www.systemrequirementslab.com ca sa vezi daca iti ruleaza pe calculator prototype

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Cum adica nu iti merge? Ce eroare iti da?

| gennosuke99 explică:

Eroare e ca nu am sonor bun, inainte nu mergea cracku, dar am schimbat jocu si a mers, dar sunetu e groaznic se aud numai tampenii.