| AdyLupul a întrebat:

Dau cont pe Metin2 Ro, Server Leonis, regatul rosu, razboinic corp lvl 44 gol, m 1 aura m1 iures, status bine facut, cal armat inclus pentru un sms ( nr si codul il dau in cazul in care vrei).
Cum procedam?
-Dau mai inainte de toate contul pentru verificare, ca sa vedeti k nu e farsa. Dupa sms schimbam id actual cu cel dorit de tine si apoi multa bafta! Cer SERIOZITATE! Astept oferte!

1 răspuns:
| Derbedeu24 a răspuns:

Salut man daca vrei sunt dispus sa fac acest schimb cu tine da-mi add edy_gx2