| Deiu999 a întrebat:

Dau FUNDA!

Buna TPU! Stiu ca am mai pus intrebari de genul, insa chiar am nevoie urgenta, pentru o amica! Incearca sa scrie poestea "vietii" ei si de ceva timp nu stie ce titlu sa puna.Prima oara i-am spus sa puna "Scrum de tigara".Eu mai am si ideile acestea:
-Prin ochii unei artiste
-Viata unei fete de pe pamant
-Proscrisa
Ultimul imi place cel mai mult, la fel si ei, insa as vrea sa stiu si parerile voastre! Aveti vreun titlu bun? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| King18name a răspuns:

Imi dau si eu cu parerea :p : -Poveste de viata
-Viata ca un joc
-Stralucind printre stele
-Viata printre umbre
-Menirea de a fi eu
-Curajul de a fi diferit
-O secventa din viata
-O viata de cinema!
Le-am scris repede, dar macar, poate te va inspira una din ele! big grin

1 răspuns:
| Stefan_Bogdan_1998_eMuM a răspuns:

O poveste de la cap la cada a vietii