| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda big grin. Ce trebuie sa fac sa nu se mai vada la statusul de la mess faza cu "shared..."? Am debifat niste chestii si tot se vede, e un status de acum cateva zile.

2 răspunsuri:
| Lavazza_5427 a răspuns:

Daca pui alt status si tot nu se schimba este problema de la messenger. Mi se mai intampla si mie. Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou. Asa va merge. big grin Bafta

| Lavazza_5427 a răspuns:

Daca pui alt status si tot nu se schimba este problema de la messenger. Mi se mai intampla si mie. Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou. Asa va merge. big grin Bafta