| NIKu22 a întrebat:

Am o problema la mess! am pus un status acum cateva zile si de atunci imi tot apare statusul acolo cand ma conectez si nu imi pun nici un status si sunt pe invizibil imi da acel status "share si status", cand sunt pe vizibil tot asa ( daca nu schimb statusul. am incercat sa il schimb am pus in loc de status link dar tot nimic nu mai stiu ce sa fac ma dispera!

1 răspuns:
| ℓαdу a răspuns:

Ori ti s-a blocat statusul, ori ti se intampla asta pentru ca sunt prea multi online pe mess. Nustiu sigur ce are messengeru-l tau, adr sper ca te-am ajutat:-s