| ღAnonimღ a întrebat:

DAU FUNDA.Mai demult am jucat Metin2RO. Poate unora li se face un joc stupid, dar chiar a fost jocul meu preferat. Am avut un caracter foarte bun cu un lvl chiar mare. Parintii nu mi-au mai dat voie sa joc. Am scris un discurs siropos, a fost primul lucru pe lista pentru "mos craciun", dar tot jnu ma lasa sa joc. Ce ar trebui sa fac? DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| MrsEvelina a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si eu joc metin 2 doar ca eu pe server.
Cred ca trebuie sa faci lucruri care sa le atraga atentia eu cred ca ei nu vor sa faca asta dar o fac si poate ca trebuie sa iei o nota buna sa ii bati la cap eu stiu problabil ca ar trebui sa joci alt joc cum ar fi 4 story sau sa joci un joc pe nu, e our world care e tare si nu trebuie dowloandat singer nu stiu ce sa faci dau si eu exemple

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Spune-i mosului sa nu-ti mai aduca Metin2 pentru ca ti-l dau eu sa-l descarci gratis in pc-ul tau de aici http://www.metin2.ro/main/download Spune-i sa-ti aduca altceva! (e usor de instalat)

neluL
| neluL a răspuns:

Daca citesc dorinta ta mai bine ...nu cred ca are logica ce am scris eu acolo! Poate din cauza inertiei si din viteza am gandit ca ai avea nevoie de acest joc! Nu m-am gandit ca poate il ai! In legatura cu parintii le dau dreptate (partial)...stii ca aceste jocuri in timp iti fura o parte din copilarie si ei nu vor ca lucrul acesta sa se intample (si eu sunt parinte ) Nu as putea sa-ti dau un sfat plauzibil pe gustul tau dar te-as lasa 2 ore pe zi sa te joci! By!

| ღAnonimღ explică:

NeluL u crezi ca are vreo logica ce ai... scris acolo? ca eu nu...

| ღAnonimღ explică:

Ma rog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu caut metin2 Privat! dar nu il mai gasesc...va rog dati-mi site-ul la id-ul:augu.augu Va rog spuneti-mi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde dc. nu te mai lasa sa jocim, ai facut ceva care ii enerveaza ca poate de aia nu te mai lasa. O sugestie poartate cat mai bine cu ei si poate te lasa iar.
apropo daca stie cineva. sa-mi faca un cont pe free jack ca eu nu stiucrying.
apropo mult succes cu sfatu meu.big grin