| SDavidS a întrebat:

DAU FUNDA! Nu stie cineva cat o sa coste Samsung Galaxy Note 2?

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

500-600 de euro la abonament

| IonutAxi a răspuns:

500 euroi laughing

| gabi13579 a răspuns:

Un Samsung Galaxy Note 2 cumparat la abonament va costa aproximativ 2200-2300lei noi, iar luat la liber 2300-2500. asa si-a luat o prietena
sper ca te-am ajutat.
fundita?

| NIKOLETA111777 a răspuns:

Poate te ajutza asta : http://www.okazii.ro/cautare/samsung+galaxy+2.html site-ul e bun si iti garantez ca asa cum arata produsule, asa si sunt :P cred ca ceea ce cauti tu e pe la pagina 3-4 :D Succes!