| AlexUnder a întrebat:

Dau funda.Salut am si eu o intrebare in legatura cu site-ul www.playingcards.ro. Daca vreau sa cumpar un pachet de carti de exemplu Bicycle Standard cat platesc cu tot tot 11 lei cat scire la prezentarea pachetului sau acel 11 lei ii mia adaug si drumul de 8 lei adica in concluzie pretu lde 11 lei are si drumul inclis in pret

2 răspunsuri:
| SpeedT3K a răspuns:

Deci ma. 11 lei costa cartile, iar 8 lei posta. big grin sper ca te-am ajutat

| SpeedT3K a răspuns:

Funda? ai uitat sa dai nu?

Întrebări recente