| AlexUnder a întrebat:

Dau funda in legatura cu siteul www.playingcards.ro. Daca vreau sa cumpar un pachet de carti de exemplu bycle standard cat costa 11 lei cat arata aici http://www.playingcards.ro/carti-de-joc. html (da cu tot cu tot cu drumul si restul) sau la acel pret de 11 lei trebuie sa mai se adauge si acei 8 lei de care spun cand dai sa comanzi. In concluzie in acel pret care il arata ei (11 lei) este inclus si drumul si restul? Dau funda va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| ImMoW9 a răspuns:

Uite... chiar azi am luat comanda de la posta. Am platit 68 4 pachete (11+18+25+14) si taxa de transport 9 lei... Dc 9 lei? Pt ca mi-am comandat 4pachete cu totalul de 400-1000 lei. Se adauga un leu. E de incredere siteul. O sa mai comand sigurat happy

| MMOrbiit a răspuns:

8 lei=taxa de livrare si nu e inclusa in cei 11 lei.platesti in plus.