| CatzPopularity a întrebat:

Dau funda. Salut, deci stiti doi autori care sa scrie in cartile lor despre acelasi personaj? Adica de ex. Y a scris despre X si H a scris tot despre X.

Răspuns Câştigător
| addya a răspuns:

Buna ai putea incerca MATA HARI carte care are aceiasi viziune/ tema/subiect/personaj doar ca aici primul autor Li Pihui editura flamingo (Printesa Spioana Mata Hari a Orientului) nr pagini 191 anul aparitiei 1994, iar cel de-al doilea autor o numeste Mata Hari femeia fatala nume autor: Pat Shipman editura Nemira nr pagini 336... sper ca ti-am fost de folos