| ninita a întrebat:

Dau funtitza pentru cel mai convingator raspuns la intrebarea: de ce ne place TPU? sau poate unora nu le place...de ce nu ne place TPU?

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Pai eu mereu cand cautam ceva pe google imi dadea multe intrebari de pe TPU.Am analizat putin site-ul si intr-o zi m-am gandit sa imi fac si eu cont. Iar acum imi place foarte mult, mai ales pentru faptul ca pot sa ajut oameni sau sa comunic, sa le vad parerile altora. Iar acum in fiecare zi cand deschid PC-ul intru prima data pe TPU.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Îmi place TPU pentru că îmi place să ajut, să fiu ajutată şi să aflu lucruri noi. O seară plăcutăhappy!

pa, pa.

| ninita explică:

Ok... dar vreau mai multe raspunsuri pana sa ma conving ca meritti funda

| blondutza94 a răspuns:

Pey mie una imi place TPU deoarece ee ffff folositor. pot pune orice intrebare ce nici lui mama nu pot sa le pun.si unele sunt chiar dolositoare.Ar trebui ca toti sa stie de el.nu stiu dc nu i-ar placea la cineva acest site:S:S:S