| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a întrebat:

Dc toata lumea cerseste funda?laughing)rolling on the floor)... eu nici macar nu inteleg care`i faza cu fundalaughing)

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

Daca ai multe funde esti apreciat ca un om care a dat multe raspunsuri potrivite pentru problemele celorlalti. Daca faci un anumit numar de funde si te recunoaste cine trebuie, poti ajunge expert TPU. Si atunci se cheama ca esti bazat. A, si vreau fundalaughing (glumesc)

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Funde=puncte, avansezi in topul userilor si poti ajunge si expert TPU.
Insa pentru mine, funda este satisfactia cea mai mare fiindca un om a ales raspunsul meu castigator, adica cel mai bun si asta ne dorim cu totii!

| Razvan a răspuns:

Cred ca e singurul fenomen de pe TPU care nu se va stinge niciodata.Userii vin si pleaca, intrebarile si raspunsurile pe langa vin si pleaca dar fundele ramanbig grin

| Vizitiul a răspuns:

In general, copiii cersesc fundite, pentru ca li se pare ceva iesit din comun daca acumuleaza multe funde. Cat despre fundite, cu o fundita se rasplatesc raspunsurile considerate folositoare de catre cei ce adreseaza intrebari.

| Malvina24 a răspuns:

Nu toti cersesc fundita! Pentru fundita se primesc un bonus de 100 de puncte, cu cat ai mai multe puncte, cu atat vezi ca ai mai multa activitate pe acest site! Numarul de fundite arata numarul de oameni care au considerat raspunsul tau cel mai bun din toate(e un gest frumos inseamna ca ai ajutat pe cineva) Nobil ca te interesezi!

| LuS[z] a răspuns:

Eh...lipsa de ocupatielaughing)

| evoke a răspuns:

Primesti 100 de punte in plus laughing la o funditalaughing

| andreii2 a răspuns:

Nu cred ca primesti vreun premiu daca ai multe fundite.laughing
Fundita trebuie sa dai celui mai bun raspuns

| LoooVe <3 a răspuns:

Daca ai multe funde ajungi expert TPU. Si cine nu isi doreste sa ajunga expert TPU?