| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Dce nu sunt desene pe disney channel?crying(( poate la voi sunt dar la mine cand dau pe post e totul negru!crying de ce?

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna! La mune sunt stii,depinde din ce zona esti poate ai lipsa de semnal (daca ploua sau e vreme urata) o fi defectiune de la ei ti-am zis depinde in ce ors esti. o sa se remedieze... pana atunci asculta muzica uita-te ca un film sau alte posturi de desene boomerang,minimax cartoon netoarck,iesi pe-afara, citeste o carte, fa-i ceva sa-ti treaca timpul.Si la mine a fost asa acum 3 zile.Se vor remedia problemele paaaa!

9 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Copii copaci disperaţi de Hannah Montana, nu intraţi în panică! Probabil o defecţiune tehnică pentru ce te ambalezi aşa? Mă întreb ce s-ar întâmpla cu voi dacă ar dispărea Disney Channel o.O?!

| XDarkAngel a răspuns:

Inseamna ca nu-ti merge canalul. probabil ca nu prinde semnal de la tine de acasa.

| Laue a răspuns:

OMG! OMG! OMG! The end is near!
Probabil este o furtuna in zona si nu se face legatura intre satelit/compania de distributie a desenelor animate. Stinge televizorul, gaseste ceva de facut si peste o jumatate de ora incearca din nou.

| DianaScorpio a răspuns:

Ai internet, foloseste-l! Te poti uita foarte bine si pe internet la desene. Poftim aici un site cu suficient de multe desene animate: http://deseneanimate.tv/ Si ca acesta, mai sunt, cauta si tu.

Răspuns utilizator avertizat
| DomnisoaraLove a răspuns:

A venit semnalul?

| DomnisoaraLove a răspuns:

Ms. pentru funtitza daca mai ai probleme nu ezita sa le postezi pe TPU poate te voi mai ajuta vreodata! Paaa Ella!kiss

| Naiky3Run4 a răspuns:

Mie imi merge Disney, dar nu stiu ce poate fi la tine de la cablu o fi de la firma cu cablu sau ceva de genu stiu si eu am mai patit-o big grin O sa isi revina!winking

| Andr7687 a răspuns:

Poate fi o eroar de la RDS/UPC depinde pe ce esti. Asteaplta si va reveni