| Sonny_Sonia_1974 a întrebat:

Salut guys, am si eu o intrebare sau poate doua. Voua ce post v-a placut mai mult Jetix sau Disney Channel? Si nu ati vrea sa dea iar Naruto, Regele Shaman, Copiii de la 402 si celelalte desene? Eu una as vrea si as vrea sa fac o petitie.

Răspuns Câştigător
| ℓσяєภยş a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Jetix! Inca imi aminteam cum veneam de la scoala(in clasele I - IV) si nici nu mi-am aruncat bine ghiozdanul ca deja ma puneam la TV ca sa ma uit la fabuloasele desene de pe acea vreme cand inca mai era Jetix : Spioanele, Copii de la 402, Naruto, Capitanul Flamingo, Familia Tofu, Pokemon(mama ce-mi placeau desenele astea, ma jucam cu animalutele din plus la mine in camera ca si cum ele ar fi Pikachu), Viata cu Louie, Tutenstein si multe altele pe care acest "Disney Chanell" ni le-a luat cu niste "porcarii" de desene( bine, unele sunt frumoase dar altele nu-si au rostul!) As vrea din toata inima sa mai fie pentru o zi Jetix, asa as sta toata ziua la TV sa mai ma uit inca odata la desenele copilariei. A fost foarte frumos pe acea vreme cand era Jetix(FoxKid, Minimax). Acum mi se face scarba cand ma uit la aceste desene de pe "minunatul" Disney Chanell...R.U.S.I.N.E! VREM JETIX INAPOI!

5 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Fox Kids si Jetix.
Viata cu Louie, Copii de la 402, regele Shaman, Naruto ( Nu pierdeam nici un episod, imi doresc sa fie desene de alea si acum, da de unde, baga toate prostiile!

| Sonny_Sonia_1974 explică (pentru Cezar):

Si eu la fel, niciun episod nu ratam din naruto si imi este dor sa le aud vocile lor in romana caci acum nu prea mai sunt pe net dublate.

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Jetix pentru ca avea trilogia mea preferata, Naruto regele shaman si oban cursele stelare... Da! stiu! era naruto regele shaman si oracolul intunecat (asa spunea prezentatorul ) dar alea 3 imi placeau mie mai ales OBAN CURSELE STELARE

| PerianuPaula99 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Jetix.

| Sonny_Sonia_1974 explică:

Si mie imi placea la nebunie jetix, din cauza asta am intrebat, eu asteptam cu nerabdare seara sa inceapa naruto si regele shaman.