| M3ntosana a întrebat:

De cateva zile imi scartaie mouse si nu stiu dc...metionez ca nu e cu bila, cu laser big grin Care ar fi motivele? nu las desface pentru ca nu stiu cumlaughinglaughinglaughing Ce as putea face?happymetionez ca scartaitul vine de la rotita big grin

Răspuns Câştigător
| GeorgeRadu a răspuns:

Da mouse-pad ai? Ca poate ca s-o adunat un pic de murdarie pe partea aia de mouse o stergi si il pui pe ceva fin incearca asa poate merge big grin. Sau iti cumperi altu tongue

5 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Am inceput ziua razand iti multumesc intrebarea ta este foarte tare dar si raspunsul lui αθεϊστής este extraordinar el merita fundita

| alex2009 a răspuns:

Du-te la o vrajitoare poate are magia neagra in el trebuie descantat 500 euro sedinta de salvare a mausului.

Răspuns utilizator avertizat
| sincer a răspuns:

Poti sa il desfaci fara probleme, nu e cine stie ce si e foarte simplu sistemul si incearca sa observi de unde vine acel scartait si modalitatea sa il elimini, dureaza maxim 3 minute. Bafta si spor le treaba.

| Lorelai a răspuns:

Cred ca pur si simplu s-a stricat, cumpara alt mouse.