| anonim_4396 a întrebat:

De ce acte are nevoie o persoană cu vârsta de 17 ani pentru a face o călătorie cu avionul?

3 răspunsuri:
| purplestar9494 a răspuns:

Bilet,pasaport,daca calatoresti singur iti trebuie procura de la ambii parinti si insotitor de bord(stewardesa) care este 40 de euro dar daca calatoresti cu un parinte nu iti mai trebuie insotitorul iti trebuie doar procura de la celalalt parinte

| NoMusicNoLife25 a răspuns:

De pasaport

| DenissaDeny a răspuns:

Pai pasaport si bilet de avion (: iti pot spune si de actele necesarare pentru pasaport daca imi dai mesaj, funda?