| anonim_4396 a întrebat:

De ce animatoarele sunt catalogate drept niste femei usoare? Eu am fost de curand la mare si dansau si aratau chiar foarte bine. Ce este asa de grav in faptul ca aceste fete danseasa intr-o discoteca?

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Unele doar danseaza, unele fac mai mult, dar sunt catalogate toate ca fiind femei usoare.Nu e grav ca danseaza in discoteca ci faptul ca permit barbatilor anumite gesturi si chiar ii provoaca.

| raluca_2686 a răspuns:

Fiindca sunt bagate in aceeasi oala cu cele care fac striptease si fiindca asta e o conceptie care nu va fi schimbata prea curand. Noi suntem in urma celorlalte tari... ei ii accepta pe cei din comunitatea gay, ai nostri au aruncat cu pietre la parada(nu stiu la care), in alte tari animatoarele nu sunt privite cum sunt privite la noi, in afara a dansa intr-un club e o meserie ca oricare alta...parerea mea.

| BeatriceRamo a răspuns:

Ptr ca unii oameni cred c ele nu doar danseazastraight face crede ca se si prostituiazastraight face parerea mea ...eu nu sunt impotriva lor chiar sunt dragute ...si chestia cu prostitutia eu una nu credstraight face asta o faci doar daca vrei nu esti obligatastraight face dar se pare ca unui oameni nu inteleg... ti-am zis asta e parerea meawinking

| optimista_5827 a răspuns:

Carne dezgolita, miscandu-se languros, muzica tare, alcool, barbati cu bani care isi imagineaza ca pot face sau avea orice cu lichiditatile din buzunar...
sunt femei care au mandrie si nu se vand, si altele care nu au scrupule, si nici nu le intereseaza cati au in carnetel big grin
dar femeia mandra intotdeauna a fost dezavantajata in fata societatii, de femeia fara scrupule, care, trebuie sa recunoastem ca in ultimul timp cam ingroasa randurile.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.si ate f. e pe bani e cea mai veche maserie din lume.cand vei fi casatorit sa-ti pui sotia sa faca streaptease pentru musafiri. ce rau poate sa fie? daca ei se simt bine? poate o si dai o tura? doar nu eu muta din loc? si e si modern ca afara asa se face.Raluca vii la ziua mea sa dansezi un pic mai goala? te platesc f f f f bine.am o societate aleasa. dar e sobra rau. o animatoare priceputa mi-ar prinde bine. tee roooog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Trebuie să vezi unele aspecte din interiorul ringului, nu numai ca o simplă spectatoare pe plajă.
Pa, pa.