| Chiriceanu_Bossu_Emy_1994 a întrebat:

De ce as putea face colectie?

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Eu ma gandeam sa colectionez cutite.
Ai putea sa mai faci colectie de:

-Sticle/capace de la sticle de bere
-Telefoane
-Amenzi
-Obiecte gasite "la nimereala" care ti se par interesante chair daca poate n-au nici o valoare
-Monede
-Poze mai..."speciale"(da, pe domeniul "sex"). Daca n-ai observat, majoritatea pe care le vezi sunt cam la fel, diferenta fiind fata.Adica vezi cam acelasi lucru. Poate gasesti ceva special...
-Desfacatoare de capace
-Brichete.Nu ma refer la d-alea de nu merita reincarcate, ma refer la alea de genu' asta:

http://www.discountwatchstore.com/assets/images/Zippo/20842.jpg

| Seepty a răspuns:

Ai putea face colectie de timbre sau sa construiesti un insectar si sa aduni tot felul de vietati mici.

| pufuletziii a răspuns:

Monede vechi, cart de joc, bile, bomboane, carti de citit sau in cazul fetelor oje sau bijuterii. Astea mi-au venit in minte.big grin

| Porto_Portocala_1989 a răspuns:

De fete care au trecut prin patul tauwinking dar ai album oare?winking