| WhatABeautifulDay a întrebat:

Unde as putea vinde o colectie de timbre straine in Bucuresti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe olx si pui acolo din Bucuresti, sau la trguri este unu mai mic la Moghioros, daca-mi poti detalia despre ce sunt poate m-ar interesa sa le cumpar eu. Oricum si eu colectionam timbre si stiu ca nu se vindeau pentru ca nu prea exista interes oricum succes.

| cyupaku a răspuns:

Ma intereseaza

| Kinda a răspuns:

Pe site-uri de comercializare cum ar fi www.olx.ro sau altele, sau pe piata, sau chiar pe site-uri de comercializare straine! acolo ar fi cel mai bine!