| ionelaela a întrebat:

De ce atunci cand dau la vizualizare profil nu imi apare poza mea? ca doar am pus.

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna! happy
Problema asta am avut-o si eu dupa ce am pus recent o poza. Nu iti face griji, ea va aparea in cateva ore, maxim o zi, toti de pe TPU au problema asta cand isi schimba poza.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Va trebui sa astepti cateva ore pana cand vor fi actualizate datele de profil. Nu esti singura care intampina "problema" asta, este ceva normal. happy

| EmaS a răspuns:

Noi te vedem.Esti frumoasa, ai o bluza galbena.Probabil ca maine o sa te vezi si tu.Pana atunci, te poti uita in oglinda.

| sutinoo a răspuns:

Rabdare, rabdare.
Din cauza volumului mare de date tot ce intra sta intr-o coada ca sa nu omoare serverele, e o cale de compromis atunci cand ai milioane de utilizatori, o sa apara si poza ta.