| Filomena24 a întrebat:

Cum pun poza la profil? am incercat si nu imi apare cand dau vizualizare...

12 răspunsuri:
| iKronstadt a răspuns:

Te văd!
Hooopaaa! Ia uite ce făină ești happy

| Filomena24 explică (pentru iKronstadt):

Mersi!happy

| xRainyDay a răspuns (pentru Filomena24):

Nu. Nu greşiseşi.
Apropo, frumoasă poza!

| Filomena24 explică (pentru xRainyDay):

Mersi happy

| xRainyDay a răspuns:

Of Doamne, aşteaptă şi tu. În 24 de ore trebuie să apară.

| Filomena24 explică (pentru xRainyDay):

Multumesc happy

| xRainyDay a răspuns (pentru Filomena24):

Cu plăcere.
Să ştii că şi pe mine mă supără când nu îmi pot vedea poza.

| Filomena24 explică (pentru xRainyDay):

De fapt nu ma supara happy doar ca nu intelegeam ce se intampla...credeam ca am gresit pe undeva

| Edana a răspuns:

Trebuie să ai răbdare până ţi-o aprobă Adminii, iar ei fac acest lucru manual.
Când poza de la avatar nu este încă aprobată, ea este vizibilă doar la întrebări, nu şi la răspunsuri.
Acum ţi-a apărut.
În mod normal apare în aproape 5 ore (maximum 24 ore), atât timp cât nu este week-end sau sărbătoare.

| Filomena24 explică:

Observ ca imi apare aici...dar la profil nu...sau nu o pot vedea eu?

| Filomena24 explică:

Mersi happy

| Filomena24 explică:

Multumesc si tie happy!