| ronaldoooooooooooooooooooooooo a întrebat:

De ce atunci cand postez de pe telefonul mubil o poza pe facebook poza imi apare la "doar eu" si nu la "public" dau "prieteni".cum si unde as putea sa schimb setarile?

1 răspuns:
| byby2356 a răspuns:

Dai click acolo pe o chestie care este langa setari acolo unde te deconectezi, asa si dai click pe chestia aia care se numeste acces rapid la setarile de confidentialitate, dupa dai click pe cine poate sa-mi vada lucrurile?, dupa dai click pe : cine poate sa-mi vada postarile mele viitoare si acolo jos scrie doar eu u dai pe sageata aia de jos si iti arata prieteni, prietenii prietenilor etc! sper ca te-am ajutat funda?