| Tadotaki_8217 a întrebat:

De ce baietilor le place sa se uite la fundul si decolteul fetelor?

-Sunt gelosi ca ei nu au?laughing-

Răspuns Câştigător
| beeapurplee a răspuns:

Din lipsa de ocuupatie...tongue laughing

15 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Ne uitam si ne minunam de cata grasime au fetele [ asta e motivul pentru care ne holbam ].

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Mmm, pentru ca ne plac lucrurile delicioase big grin

| Hohenheim a răspuns:

Pentru ca asa ne-a creat mama natura. laughing
Instinctu' barbatesc.

| HappySadness a răspuns:

Pai, pentru asta au fost facuti baietii! laughing

| geologul a răspuns:

Asa cum va uitatii si voi la baietii inzestratii laughing)

| marina11 a răspuns:

.probabil k da.laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu se zice gelosi ci invidiosi. Pai nu au de ce sa fie invidiosi mah. O fac asa ca le e pofta sau din lipsa de ocupatie. laughing

| Couragebv a răspuns:

Pentru ca e voie, si mai mult, daca nu s-ar uita, sau daca ar intoarce capul, nu cred ca ar fi la fel nu?

| Ivanaaa a răspuns:

Nu cred ca asta e motivulbig grin...Cred ca e altulwhistling. Baietii stiu cel mai binewinking

| ReyIzInsane a răspuns:

Cred ca ati fi revoltate rau daca atunci cand ar trece un baiat pe langa voi pe strada si-ar acoperi ochii, sau s-ar intoarce in cealalta parte, sau in orice caz ar evita contactul vizual. V-ati simti frumoase rau, nu?

| anamicutza a răspuns:

Apropo unii sunt chiar penali si disperati, un baiat ar trebui sa se uite la zambetu unei fete nu la fund sau decolteu si nu e doar o parere asta e adevaruwinkingwinking

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru anamicutza):

Ti-am dat stupid, de ce? Pt ca in realitate ce fata zambeste pe strada? 90% dintre voi aveti niste mutre acre, si 2 centimetri de machiaj. De multe ori chiar evit sa ma uit la figura tipei.

In plus de ce naiba purtati bluze decoltate sau pantaloni mulati daca nu vreti sa se uite lumea la voi?!?!

| anamicutza a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Pai din ce ai spus tu rezulta ca si tu esti un disperat si un penal asa ca nu are rost sa te fac sa intelegi te-am pupatkiss

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru anamicutza):

happy Cand o sa imi pese ce zici tu o sa te anunthappy

| Bya4U a răspuns:

Poate...laughing) le admira la altele daca ei nu au laughing:->cool