| Razvanrzv1234 a întrebat:

De ce fetelor le place fundul baietilor?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tie nu iti place fundul fetelor?

| Razvanrzv1234 explică (pentru darrio2007):

Ba da pentru ca e normal ca baiatului sa i placa fundul fetei din motive evidente, dar invers? Nu poate sa faca chestii cu el cum putem noi cu al lor.

| Adina5 a răspuns (pentru Razvanrzv1234):

Sunt fete cărora le place să muște fundul băieților.

| Razvanrzv1234 explică (pentru Adina5):

Stai, ce

| Adina5 a răspuns (pentru Razvanrzv1234):

Da.

| darrio2007 a răspuns (pentru Razvanrzv1234):

Inseamna ca nu cunoscut prea multe fete. Sunt unele carora le place fundul baietilor. In special in pat. Te mai si zgârie, in acele momente.

| Violleta2022 a răspuns:

Serios?
Asta-i doar in imaginatia ta, ca pana acum nu am auzit defete care sa placa fundul baietilor.

| Razvanrzv1234 explică (pentru Violleta2022):

Efectiv a scris o fata mai sus, uite ca acum auzi

| Mayhem666 a răspuns:

Exista fete carora le plac si fundul baietilor dar si al altor fete, la fel cum exista baieti carora le plac fundul fetelor, dar si al altor baieti. Exista alte fete carora le plac doar fundul baietilor si alti baieti carora le plac doar fundul fetelor. La fel cum exista si fete carora le plac doar fundul altor fete, sau baieti carora le plac doar fundul altor baieti. Sau si fete si baieti carora nu le plac deloc fundul. Sau mai exista aia/alea carora le plac fundul propriu indiferent de gen, dar nu fundul altora. Asta se cheama diversitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne mai plac și ochii și buzele, nu numai fundul.

| Razvanrzv1234 explică (pentru anonim_4396):

Mi se spune des ca am ochii frumosi, deci sunt perfect, ce sa mai...

| Adina5 a răspuns:

Fundul bărbatului poate indica puterea și forța fizică, iar aceste caracteristici au fost considerate importante pentru supraviețuirea umană în trecutul evolutiv. În plus, unele femei pur și simplu găsesc fundurile bărbaților atractive și erotice din punct de vedere estetic sau prin asociere cu fanteziile lor sexuale.

| ardei2001 a răspuns:

Si baietilor le palce