| anonimpttest a întrebat:

Poate e cam vulgara intrebarea dar... Baietilor le place ca fetele sa aiba fundul: mare, rotund si moale. Dar fetelor cum va place sa aiba fundul baieti?

Răspuns Câştigător
| AllaBalla a răspuns:

Mie nu imi place ca fundul unui baiat sa fie moale si mare ci doar bombat. cu ata mai bombat cu atat mai bine laughing) dar cand e vorba de dragoste adevarata nimic nu mai conteaza... daca baiatul te iubeste nu mai conteaza fundul pe care il ai :* eu de exemplu sunt destul de inalta ( 1, 75) si slaba, frumusica dar nu am cine stie ce forme ( la sutien port 70 B iar bundul este destul de plat...) dar ma iubeste exact asa cum sunt happy

| anonimpttest explică (pentru AllaBalla):

Adica eu am inteles cum baieti se usita toata ziua cu limba scoasa la fundul fetelor macar si ele ar arunca o privire la al nostru...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu prea observ partea asta a lor. Ce-ar mai fi sa zicem si noi "mama ce bun e asta! ce fund are!" laughing

| Skeez a răspuns:

O. o
Serios?!?

| Skeez a răspuns:

Ai nimerit la partea cu fatawinking
dar totusi man...

| AllaBalla a răspuns (pentru Skeez):

Eu ma uit la fundurile baietilor thinking asa cum si voi va uitati la fete :*

| Skeez a răspuns (pentru AllaBalla):

Ok ok dar e destul de ciudat sa pui o asemenea intrebarewinking
ma rog sunt curios de raspunsuri big grin :*

| Leonardo2000 a răspuns:

LoL cu L mare! :happy