| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand fac desene in Paint, dupa ce le termin, arata urat (adica se vede in jurul formelor pete gri, si iese urat). Ce pot face sa remediez aceasta problema?
P. S. As vrea sa stiu si alt program de desenat (in afara de Phtoshop).

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa-mi arati si mie un desen facut in Paint? sa vad despre ce este vorba? La mine ies perfecte!(fara pete fara umbre)
uite si un program Project Dogwaffle Free pe care il poti lua de aici http://download.kappa.ro/action__file/id__3891 Bafta!

| Cretaker a răspuns:

Thank God.

| BrD a răspuns:

Dupa ce faci desenul, cand dai save as, alegi. jpeg

| Pisicuța a răspuns:

1.idk
2.RealWorld Paint happy e ff bun

| AlexMaddox a răspuns:

Http://www.kaz3.info/......tor-2.html asta ar fi. sper sa te ajute. bafta

| Goldilocks a răspuns:

1. Cred ca trebuie salvate in format. bmp thinking
2. ArtRage

| Goldilocks a răspuns:

. jpeg e pentru fotografii, nu desene.