| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

De ce cand incerc sa imi pun o poza la avatar pe hi5 imi apare scris Oops!
Eroare! Nu am reuşit să-ţi îndeplinim cererea.Ne pare rău pentru inconvenienţă, dar am întâmpinat o eroare la îndeplinirea cererii?
De vreo cateva ori am incercat sa imi pun poza si n-am reusit crying Cine ma poate ajuta sa imi spuna ce pot face? Va rog... Multumesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Oanny a răspuns:

Din ce am inteles de la un mass pe mess, se pare ca fac astia de la hi5 ceva.Incearca mainebig grin

2 răspunsuri:
| Lollidella a răspuns:

Asa patesc toti angry
hi5 e naspa oh go on
e varza rau oh go on

| micki_6523 a răspuns:

Si la mine tot acelasi lucru` mi sa int acum 2 minuteeangryangry
crying
mi-am bgth poze noi pe hi5 si am vrut sa pun una la profil
si imi apare
oops eroare...
si o unealta acoloangry