| anonimaa a întrebat:

De ce nu mai merge sa imi pun o poza la profil? nu imi mai merge sa pun nici o poza de fapt. straight face zice ca a intampinat o eroare la indeplinirea cererii. ce se intampla sau cum pot rezolva? am dat log out dar degeaba.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Poza ar trebui să fie în format jpg. Durează ceva timp până se actualizează site-ul deci dacă nu-ţi apare imediat nu te speria! Mai încearcă! Baftă!

| Ðeeส ♥ a răspuns:

Sincer nu stiu ...nici mie nu imi apare poza la profilsadsad
cred ca ii vreo defectiune tehnika la hi5straight facesper sa se rezolve repedebig grinbig grin

| Pitica_5765 a răspuns:

Nici mie nu imi apare.straight face nu stiu ce pot facethinking am incerca de 10 ori. s tot asa " a intampinat o eroare la indeplinirea cererii".