| BumtSii a întrebat:

De ce nu pot sa imi setez o poza ca fotografie de profil la hi5? Cand dau setare ca fotografie de profil imi zice :

Eroare! Nu am reuşit să-ţi îndeplinim cererea.

Ne pare rău pentru inconvenienţă, dar am întâmpinat o eroare la îndeplinirea cererii.

Deplasează-te înapoi la Pornire sau fă clic pe butonul Înapoi al browserului pentru a reveni la pagina de unde ai plecat.

Si dupa aia incerc din nou si nu merge.si acum nu mai am poza la profil.va rog ajutati`ma. si nu vreau sa`mi fac alt cont. funditawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi face la fel. Cred ca este o eroare de la ei.Nu ai tu in special o problema. Se mai intampla sa-ti dea erori. Mai asteapta un timp si sigur o sa-si revina.

2 răspunsuri:
| BumtSii explică:

P.S.la hi5

| leona_3807 a răspuns:

Nici mie nu imi merge acum nu mai imi arata nici-o poza la profil, cred ca este de la ei...nu iti face alt cont nu va merge am incercat eu mai asteapta, poate va merge. Si eu mai astept, sigur e ceva de la ei...pa'pa sper sa mearga