| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand intru pe Google si scriu minecraftromania intru la descarcare si imi arata The conexion sau internet conexion has sau is expired. Si nu ma lasa sa intru pe acea pagina oare de ce? dau FUNDA celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt am uitat sa zic ca zice Timpul conexiunii a expirat dc?

| casher a răspuns:

Adica ti se incarca prea greu. Incearca sa iti faci Calculatorul/Laptopul/Android-ul mai rapid happy. Daca ai laptop, iti pot da diferite variante de a sterge un program (Desintallare) :
-Pentru Windows 7, Dai la Start, Control Panel, Programs, la Program and Features putin mai jos scrie Uninstall A Program, dai double-click pe programul care vrei sa il desinstalezi. Timpul Conexiunii a expirat... HMMM, e din cauza ca iti merge internetul greu, incearca Google Chrome happy