| unprietenaproape a întrebat:

Buna, aseara am apasat pe ceva iar cand vreau sa intru pe internet imi arata pagina goala, nu merge
acum intru de pe google chrome
ce sa fac?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Depinde pe ce ai apasat, daca era din Google Chrome poti sa dai reset la setari sau sa dezinstalezi Chrome si sa-l reinstalezi, daca era dintr-un site... nu stiu cel mai probabil ar fi indicata chestia cu dezinstalarea sau daca ai timp instaleaza un antivirus si in cel mai rau caz un Restre Point din Windows sau backup sau [caz extrem] reinstaleaza Windowswinking