| ArtisticWorld a întrebat:

De ce credeti ca a creat Dumnezeu insectele?

Răspuns Câştigător
| NeedYourLove_5668 a răspuns:

Te intrebi de ce a creat insectele,poate si ele se intreaba de ce ne-a creat pe noibatting eyelashes
Cum ar fi viata fara nicio musca,care sa te bazaie zilnic laughing glumesc.
Oricum,cred,de fapt sunt sigura,ca a creat insectele din iubire,din dorinta de a fi totul cat mai frumos, desi unele insecte sunt cam periculoase, au si ele rolul lorbatting eyelashes

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Iti raspund tot cu o intrebare. De ce crezi ca le-a creat Dumnezeu? Sau cel putin, de ce crezi ca trebuie un motiv ca sa fie create. Motivul creației tale care e?

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Sa ne enerveze pe noi. laughing

| Laura a răspuns:

Cum poate cineva/ceva care nu există să creeze ceva?

| AnonymuxX a răspuns:

Au si ele rolul lor in lumea asta...nu au fost create degeaba :}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa existe si nevertebrate pe lumea asta! Glumeam. Nu dau copy paste de la needyourlove

| ºRaLuKaº a răspuns:

Urasc insectele unele insecte ajuta cum ar fi albinele care polenizeaza florile insa majoritatea nu sunt folositoare unele sunt periculoase insa imi place cand gasesc o buburuza un melc. in rest sunt cam naspa si cred ca le-a creat din faptul ca daca eram doar noi era cam nu stiu...viata cam... plictisitoare adica cine nu-si aminteste de muscaturile tantarilor sau cine n-are furnici in casa? adica nu stiu ce sa zicthinking

| SIovisky a răspuns:

La intrebarea ta iti rasp cu o intrebare...

De ce crezi ca Dumnezeu ne-a creat pe noi oameni?